Posezení s občany

Zastupitelstvo obce Říčky zve všechny občany na tradiční posezení spojené s grilováním, se zábavou a hrami pro děti. Akce začíná v sobotu 31.8.2019 od 15 hod. v areálu hřiště na Říčkách. Hudba a občerstvení je zajištěno.

- Během setkání budou pořizovány fotografie -

Záměr o pronájmu pozemku

Obec Říčky oznamuje zveřejnění záměru o pronájmu pozemku na parcele č. 578/88 k.ú. O podmínkách pronájmu se mohou zájemci informovat v úředních hodinách na obecním úřadě.

Omezení spotřeby vody

Žádáme Vás o omezení spotřeby vody pro domácnost na potřebné minimum a vyhlašujeme přísný zákaz zalévání zahrad, mytí aut, doplňování nebo výměnu vody v bazénech a další velké odběry vody. Pokud se situace i po tomto opatření nezlepší, dojde k uzavírání vody pro domácnosti. Omezení platí do odvolání. Předseda DSO Domašovsko Tomáš Pitrocha.