Posezení s občany

Zastupitelstvo obce Říčky zve všechny občany na tradiční posezení spojené s grilováním, se zábavou a hrami pro děti. Akce začíná v sobotu 31.8.2019 od 15 hod. v areálu hřiště na Říčkách. Hudba a občerstvení je zajištěno.

- Během setkání budou pořizovány fotografie -

Záměr o pronájmu pozemku

Obec Říčky oznamuje zveřejnění záměru o pronájmu pozemku na parcele č. 578/88 k.ú. O podmínkách pronájmu se mohou zájemci informovat v úředních hodinách na obecním úřadě.

Praktická lékařka - dovolená

Praktická lékařka pro děti a dorost MUDr.Marie Blechová oznamuje, že z důvodu dovolené nebude ordinovat v pátek 7.červnce a dále pak v době od 17. do 28 července 2017. Zastupovat bude MUDr, Emma Špačková v dětské ordinaci v Zastávce u Brna denně od 7:30 do 11:00 hod. Poradny pro děti do 1 roku v době dovolené odpadají.