Posezení s občany

Zastupitelstvo obce Říčky zve všechny občany na tradiční posezení spojené s grilováním, se zábavou a hrami pro děti. Akce začíná v sobotu 31.8.2019 od 15 hod. v areálu hřiště na Říčkách. Hudba a občerstvení je zajištěno.

- Během setkání budou pořizovány fotografie -

Záměr o pronájmu pozemku

Obec Říčky oznamuje zveřejnění záměru o pronájmu pozemku na parcele č. 578/88 k.ú. O podmínkách pronájmu se mohou zájemci informovat v úředních hodinách na obecním úřadě.

Nová cukrárna v Říčanech

Nové cukrářství Dortino v Říčanech oznamuje, že zahájilo výrobu a prodej čerstvého cukroví, minizákusků a dortů. Cukrářské výrobky pro všechny příležitosti si můžete koupit i objednat v naší prodejně v Říčanech nad poštou, na nároží ulic Mezihorní a Lihovarská.Otevírací doba cukrářství je od pondělí do neděle od 9 do 18 hodin, polední přestávka bude denně od 12 do 13 hodin. Objednávejte na bezplatném telefonním čísle 703 125 001 nebo přes facebook Dortino.