Posezení s občany

Zastupitelstvo obce Říčky zve všechny občany na tradiční posezení spojené s grilováním, se zábavou a hrami pro děti. Akce začíná v sobotu 31.8.2019 od 15 hod. v areálu hřiště na Říčkách. Hudba a občerstvení je zajištěno.

- Během setkání budou pořizovány fotografie -

Záměr o pronájmu pozemku

Obec Říčky oznamuje zveřejnění záměru o pronájmu pozemku na parcele č. 578/88 k.ú. O podmínkách pronájmu se mohou zájemci informovat v úředních hodinách na obecním úřadě.

Poplatky za komunální odpad a ze psů

Upozorňujeme občany , že se vybírají poplatky za komunální odpad a ze psů. Poplatek za komunální odpad se platí ve výši 500,-Kč/osoba nebo nemovitost. Poplatek ze psů je 100,-Kč za prvního a 150,-Kč za každého dalšího psa. Poplatek platí držitel, který má trvalý pobyt v obci Říčky a pes je starší 3 měsíců. Splatnost obou poplatků je do 30.4.2018. Uhradit poplatky lze přímo do pokladny obecního úřadu v úřední dny pondělí a středa nebo převodem na účet obce:

Číslo účtu 28927641/0100

Komunální odpad: var. symbol 1340xx (místo xx doplníte číslo vašeho domu).

Poplatek ze psů: var. symbol 1341xx (místo xx doplníte číslo vašeho domu).