Posezení s občany

Zastupitelstvo obce Říčky zve všechny občany na tradiční posezení spojené s grilováním, se zábavou a hrami pro děti. Akce začíná v sobotu 31.8.2019 od 15 hod. v areálu hřiště na Říčkách. Hudba a občerstvení je zajištěno.

- Během setkání budou pořizovány fotografie -

Záměr o pronájmu pozemku

Obec Říčky oznamuje zveřejnění záměru o pronájmu pozemku na parcele č. 578/88 k.ú. O podmínkách pronájmu se mohou zájemci informovat v úředních hodinách na obecním úřadě.

Nabídka práce

Městys Ostrovačice přijme do Ostrovačického Obecního Obchodu prodavačku – zástupkyni vedoucí prodejny na plný pracovní úvazek a prodavačku na občasnou výpomoc na zkrácený úvazek (cca 5 hodin denně), nejlépe vyučenou v oboru, ale není podmínkou. Nástup je možný ihned. Zájemkyně se mohou hlásit na e-mail Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript nebo telefonicky na čísle 731 480 119, kde budou poskytnuty i podrobnější informace.