Posezení s občany

Zastupitelstvo obce Říčky zve všechny občany na tradiční posezení spojené s grilováním, se zábavou a hrami pro děti. Akce začíná v sobotu 31.8.2019 od 15 hod. v areálu hřiště na Říčkách. Hudba a občerstvení je zajištěno.

- Během setkání budou pořizovány fotografie -

Záměr o pronájmu pozemku

Obec Říčky oznamuje zveřejnění záměru o pronájmu pozemku na parcele č. 578/88 k.ú. O podmínkách pronájmu se mohou zájemci informovat v úředních hodinách na obecním úřadě.

TJ Domašov-Říčky

Vážení sportovní přátelé!

Předseda TJ Domašov-Říčky z.s. svolává Výroční členskou schůzi s volbami nového výboru TJ a revizní komise.

Tímto se na Vás obrací s možností se přihlásit do naší TJ a v případě zájmu o sportování naší mládeže i dospělých, se přidat k činovníkům a pomoci jim s vedením celé TJ, nebo oddílu kopané. Všichni noví zájemci jsou vítáni.

Doufáme, že našim občanům není lhostejné, jak se daří starat se o sport v našem regionu a najde se někdo, kdo je ochoten se podílet na činnosti naší TJ.

Zájemci se mohou přihlásit na mobil 734 416 402 nebo přímo na schůzi TJ. Všichni zájemci jsou vítáni.

Schůze se koná v sobotu 10.3.2018 v 15,30 hod. v restauraci „Na pile“ v Domašově.