Posezení s občany

Zastupitelstvo obce Říčky zve všechny občany na tradiční posezení spojené s grilováním, se zábavou a hrami pro děti. Akce začíná v sobotu 31.8.2019 od 15 hod. v areálu hřiště na Říčkách. Hudba a občerstvení je zajištěno.

- Během setkání budou pořizovány fotografie -

Záměr o pronájmu pozemku

Obec Říčky oznamuje zveřejnění záměru o pronájmu pozemku na parcele č. 578/88 k.ú. O podmínkách pronájmu se mohou zájemci informovat v úředních hodinách na obecním úřadě.

110.výročí založení sboru dobrovolných hasičů

Sbor dobrovolných hasičů z Domašova a Říček Vás zve na oslavy 110. výročí založení sboru. Oslavy se uskuteční v sobotu 23.června od 11 hodin na fotbalovém hřišti v Ŕíčkách, kde bude možné prohlédnout si hasičskou techniku a povzbudit hasiče při soutěži v požárním sportu. Večer se uskuteční zábava na kluzišti v Domašově. Hraje skupina RELAX. Občerstvení na těchto akcích zajištěno. Srdečně zvou hasiči.