Posezení s občany

Zastupitelstvo obce Říčky zve všechny občany na tradiční posezení spojené s grilováním, se zábavou a hrami pro děti. Akce začíná v sobotu 31.8.2019 od 15 hod. v areálu hřiště na Říčkách. Hudba a občerstvení je zajištěno.

- Během setkání budou pořizovány fotografie -

Záměr o pronájmu pozemku

Obec Říčky oznamuje zveřejnění záměru o pronájmu pozemku na parcele č. 578/88 k.ú. O podmínkách pronájmu se mohou zájemci informovat v úředních hodinách na obecním úřadě.

Zpráva po podzimní části sezóny

Muži

Družstvo mužů je v polovině této sezóny na 3.místě v tabulce skupiny IV.C s 25 získanými body. Mužstvo mužů má velkou naději na postup do vyšší třídy a na první místo jim chybí pouze 5 bodů.V polovině sezóny mají na kontě 8 výher, 1 remízu a 2 prohry. Jejich skóre je 38:14. Trenéři mužstva mužů jsou Novák Ladislav a Blažek Milan.

Dorost

V téhle sezoně máme po několika letech opět v soutěži přihlášené plně fungující družstvo dorostu. Dorost si vede v III.A skupině obstojně. V konkurenci 10. týmů přezimuje na 4.místě v horní polovině tabulky. Naši dorostenci vybojovali 16 bodů a jejich ztráta na čelo tabulky činí 6 bodů.
V polovině sezóny mají 5 výher, 1 remízu a 3 prohry. Jejich skóre činí 30:20. Trenérem mužstva dorostu je Kazda Lubomír.

Žáci

Žáci si v téhle polovině sezóny vybojovali 18 bodů v III.B skupině. Ztráta družstva žáků na čelo tabulky činí 12 bodů. S novým trenérem, a potom, co se muselo mužstvo vyrovnat s odchodem mnoha opor do dorostu, skončili na 4. místě tabulky. V polovině sezóny mají na kontě 5 výher, 3 remízy a 2 prohry. Jejich skóre činí 50:30. Trenérem žáků je Kadaňka Michal.

Přípravka

Přípravka si v téhle polovině sezóny vybojovala 2 body, čímž se umístila na posledním 6.místě. Nutno podotknout, že nepředváděla špatný fotbal, ale nedařilo se jim bohužel střílet branky. Na první místo ztrácí 28 bodů. Tyto výsledky jsou ovlivněny zejména nízkým věkovým průměrem oproti ostatním družstvům. Náš tým přípravky se teprve sehrává a učí a jejich další výsledky ukáže čas. Skóre nyní činí 11:53. Trenérem přípravky je Řezanina Marek.

Zprávu o výsledcích jednotlivých mužstev zpracoval Marek Řeřanina, člen výboru oddílu kopané.