Zákaz zalévání ze studny
Městský úřad Rosice, Odbor životního prostředí, vydal Opatření obecné povahy, kterým zakazuje nakládání s podzemními a povrchovými vodami, konkrétně jejich odběr ze studní, vodních toků a nádrží pro účely napouštění soukromých bazénů, mytí automobilů a zavlažování zatravněných ploch. Vyzýváme k maximálnímu hospodárnému užívání vod v chodu domácnosti a provozů výhradně pro nutné úkony v nezbytném množství a k omezení zálivky.

Provoz knihovny

Prázdninové termíny půjčování knih jsou pondělky 16.7. a 13.8.2018 od 16-18 hodin. Případná změna termínu bude včas nahlášena.

Prořez lip

Sdělujeme občanům, že dne 29.4.2017 od 8.00hod. proběhne prořez lipové aleje podél cyklotrasy. Prosíme majetele vozidel, kteří parkují svoje auta pod lipami, aby si je v daný termín přeparkovali.