Prodej kaprů

V sobotu 21.10.2017 v době od 9 hodin do 12 hodin proběhne výlov rybníku Bahňák. Jedná se pouze o prodej kaprů. Občerstvení nebude zajištěno.

Velkoobjemový kontejner

Oznamujeme, že ve dnech 24.11. - 27.11.2017 bude do naší obce - před obecní úřad přistaven veloobjemový kontejner.

Ordinace lékařů

Ordinace MUDr.Svobodové MUDr.  Valterové se 18.10.2017 připojuje k celostátní stávce ambulantních lékařů. Akutní pacienty v tento den prosíme navštívit rovnou ambulanci ve FN Bohunice.

Odstávka pitné vody

DSO Domašovsko oznamuje občanům, že z důvodu rekonstrukce přečerpávací stanice a vodojemu, bude ve dnech 23. a 24.května 2017 přerušena dodávka pitné vody v obcích Domašov, Rudka a Říčky. V Domašově a v Říčkách bude přerušovaně voda dodávána. Po zprovoznění dodávky, může dojít k částečnému zakalení vody. DSO se omlouvá za vzniklé problémy.