Dovolená MUDr. Blechová
Praktická lékařka pro děti a dorost MUDr. Marie Blechová oznamuje, že z důvodu dovolené nebude ordinovat v týdnu od 21.8.-25.8.2017. Zastupovat bude MUDr. Emma Špačková v dětské ordinaci v Zastávce u Brna denně od 7.30 do 11.00hod.

Omezení spotřeby vody

Žádáme Vás o omezení spotřeby vody pro domácnost na potřebné minimum a vyhlašujeme přísný zákaz zalévání zahrad, mytí aut, doplňování nebo výměnu vody v bazénech a další velké odběry vody. Pokud se situace i po tomto opatření nezlepší, dojde k uzavírání vody pro domácnosti. Omezení platí do odvolání. Předseda DSO Domašovsko Tomáš Pitrocha.

Odstávka pitné vody

DSO Domašovsko oznamuje občanům, že z důvodu rekonstrukce přečerpávací stanice a vodojemu, bude ve dnech 23. a 24.května 2017 přerušena dodávka pitné vody v obcích Domašov, Rudka a Říčky. V Domašově a v Říčkách bude přerušovaně voda dodávána. Po zprovoznění dodávky, může dojít k částečnému zakalení vody. DSO se omlouvá za vzniklé problémy.