Zákaz zalévání ze studny
Městský úřad Rosice, Odbor životního prostředí, vydal Opatření obecné povahy, kterým zakazuje nakládání s podzemními a povrchovými vodami, konkrétně jejich odběr ze studní, vodních toků a nádrží pro účely napouštění soukromých bazénů, mytí automobilů a zavlažování zatravněných ploch. Vyzýváme k maximálnímu hospodárnému užívání vod v chodu domácnosti a provozů výhradně pro nutné úkony v nezbytném množství a k omezení zálivky.

Provoz knihovny

Prázdninové termíny půjčování knih jsou pondělky 16.7. a 13.8.2018 od 16-18 hodin. Případná změna termínu bude včas nahlášena.

Zahájení šk. roku Domašov

Základní škola Domašov oznamuje, že slavnostní zahájení začátku školního roku 2017/18 proběhne dne 4.9.2017 v 8.00hod., Mateřská škola Domašov začíná 4.9.2017 v 7.00hod. Děti si s sebou vezmou přezůvky.