aby v případě plnění kontejnerů na plasty a papír dodržovali důsledně sešlápnutí odpadu a tím zmenšení jeho objemu, aby se do kontejnerů vměstnalo co nejvíce odpadu. Dále je nutné zavírat příslušná víka kontejnerů, aby nedocházelo k rozfoukání odpadu větrem. Při vyvážení objemnějšího papírového odpadu, jako jsou velké krabice, kartony, papírové tubusy - je možno využít kontejneru na papír před MŠ v Domašově. Tento kontejner slouží ke sběru papíru, jehož prodej ve výkupu funguje jako finanční příjem MŠ Domašov. Děkujeme

Lampiónový průvod

Dne 1. listopadu v 17:15 pořádá zastupitelstvo Obce Říčky průvod se světýlky. Sraz bude na kruhovém objezdu a půjde se směrem k rybníku. Občerstvení v podobě čaje zajištěno.

Velkoobjemový kontejner

V pátek 1. listopadu bude v naší obci přistaven kontejner na velkoobjemový odpad. Občané mohou plnit kontejner do pondělí 4. listopadu, kdy bude kontejner odvezen.

Sběr a odvoz nebezpečného odpadu

Dne 31. října v době mezi 16:00 - 16:20 hodin proběhne před budovou Obecního úřadu sběr a odvoz nebezpečného odpadu. UPOZORŇUJEME!  že se při tomto sběru nebudou odebírat televizory, ledničky a pneumatiky.

Nová cukrárna v Říčanech

Nové cukrářství Dortino v Říčanech oznamuje, že zahájilo výrobu a prodej čerstvého cukroví, minizákusků a dortů. Cukrářské výrobky pro všechny příležitosti si můžete koupit i objednat v naší prodejně v Říčanech nad poštou, na nároží ulic Mezihorní a Lihovarská.Otevírací doba cukrářství je od pondělí do neděle od 9 do 18 hodin, polední přestávka bude denně od 12 do 13 hodin. Objednávejte na bezplatném telefonním čísle 703 125 001 nebo přes facebook Dortino.