Praktická lékařka - dovolená

Praktická lékařka pro děti a dorost MUDr.Marie Blechová oznamuje, že v pondělí 30.dubna 2018 z důvodu dovolené nebude ordinovat, Zastupovat bude MUDr. Emma Špačková v dětské ordinaci v Zastávce u Brna od 7:30 do 11:00 hod.

Velkoobjemový kontejner

V pátek 27.4.2018 bude přistaven do naší obce veloobjemový kontejner. Umístěn bude před Obecním úřadem Říčky. Odvezen bude v pondělí 30.4.2018.

Poplatky za komunální odpad a ze psů

Upozorňujeme občany , že se vybírají poplatky za komunální odpad a ze psů. Poplatek za komunální odpad se platí ve výši 500,-Kč/osoba nebo nemovitost. Poplatek ze psů je 100,-Kč za prvního a 150,-Kč za každého dalšího psa. Poplatek platí držitel, který má trvalý pobyt v obci Říčky a pes je starší 3 měsíců. Splatnost obou poplatků je do 30.4.2018. Uhradit poplatky lze přímo do pokladny obecního úřadu v úřední dny pondělí a středa nebo převodem na účet obce:

Číslo účtu 28927641/0100

Komunální odpad: var. symbol 1340xx (místo xx doplníte číslo vašeho domu).

Poplatek ze psů: var. symbol 1341xx (místo xx doplníte číslo vašeho domu).

Nová cukrárna v Říčanech

Nové cukrářství Dortino v Říčanech oznamuje, že zahájilo výrobu a prodej čerstvého cukroví, minizákusků a dortů. Cukrářské výrobky pro všechny příležitosti si můžete koupit i objednat v naší prodejně v Říčanech nad poštou, na nároží ulic Mezihorní a Lihovarská.Otevírací doba cukrářství je od pondělí do neděle od 9 do 18 hodin, polední přestávka bude denně od 12 do 13 hodin. Objednávejte na bezplatném telefonním čísle 703 125 001 nebo přes facebook Dortino.