Dětský maškarní karneval

V sobotu 23.2.2019 od 15 hodin. pořádá zastupitelstvo obce Říčky ve spolupráci s hospůdkou  každoroční dětský maškarní karneval. Na programu bude spousta her, dětská diskotéka a mnoho jiné zábavy. Přijďte se s dětmi pobavit !

Plicní ambulance Ivančice

MUDr. Zdeněk Havlíček do odvolání nebude ordinovat. Zastupuje MUDr. Alena Procházková, pouze v pondělí od 14 do 18 hodin. Sestra je přítomna již od 7:30 hodin.

Nabídka práce

Městys Ostrovačice přijme do Ostrovačického Obecního Obchodu prodavačku – zástupkyni vedoucí prodejny na plný pracovní úvazek a prodavačku na občasnou výpomoc na zkrácený úvazek (cca 5 hodin denně), nejlépe vyučenou v oboru, ale není podmínkou. Nástup je možný ihned. Zájemkyně se mohou hlásit na e-mail Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript nebo telefonicky na čísle 731 480 119, kde budou poskytnuty i podrobnější informace.