Provoz knihovny

Prázdninové termíny půjčování knih jsou pondělky 16.7. a 13.8.2018 od 16-18 hodin. Případná změna termínu bude včas nahlášena.

TJ Domašov-Říčky

Vážení sportovní přátelé!

Předseda TJ Domašov-Říčky z.s. svolává Výroční členskou schůzi s volbami nového výboru TJ a revizní komise.

Tímto se na Vás obrací s možností se přihlásit do naší TJ a v případě zájmu o sportování naší mládeže i dospělých, se přidat k činovníkům a pomoci jim s vedením celé TJ, nebo oddílu kopané. Všichni noví zájemci jsou vítáni.

Doufáme, že našim občanům není lhostejné, jak se daří starat se o sport v našem regionu a najde se někdo, kdo je ochoten se podílet na činnosti naší TJ.

Zájemci se mohou přihlásit na mobil 734 416 402 nebo přímo na schůzi TJ. Všichni zájemci jsou vítáni.

Schůze se koná v sobotu 10.3.2018 v 15,30 hod. v restauraci „Na pile“ v Domašově.