Praktická lékařka - dovolená

Praktická lékařka pro děti a dorost MUDr.Marie Blechová oznamuje, že v pondělí 30.dubna 2018 z důvodu dovolené nebude ordinovat, Zastupovat bude MUDr. Emma Špačková v dětské ordinaci v Zastávce u Brna od 7:30 do 11:00 hod.

Velkoobjemový kontejner

V pátek 27.4.2018 bude přistaven do naší obce veloobjemový kontejner. Umístěn bude před Obecním úřadem Říčky. Odvezen bude v pondělí 30.4.2018.

Poplatky za komunální odpad a ze psů

Upozorňujeme občany , že se vybírají poplatky za komunální odpad a ze psů. Poplatek za komunální odpad se platí ve výši 500,-Kč/osoba nebo nemovitost. Poplatek ze psů je 100,-Kč za prvního a 150,-Kč za každého dalšího psa. Poplatek platí držitel, který má trvalý pobyt v obci Říčky a pes je starší 3 měsíců. Splatnost obou poplatků je do 30.4.2018. Uhradit poplatky lze přímo do pokladny obecního úřadu v úřední dny pondělí a středa nebo převodem na účet obce:

Číslo účtu 28927641/0100

Komunální odpad: var. symbol 1340xx (místo xx doplníte číslo vašeho domu).

Poplatek ze psů: var. symbol 1341xx (místo xx doplníte číslo vašeho domu).

TJ Domašov-Říčky

Vážení sportovní přátelé!

Předseda TJ Domašov-Říčky z.s. svolává Výroční členskou schůzi s volbami nového výboru TJ a revizní komise.

Tímto se na Vás obrací s možností se přihlásit do naší TJ a v případě zájmu o sportování naší mládeže i dospělých, se přidat k činovníkům a pomoci jim s vedením celé TJ, nebo oddílu kopané. Všichni noví zájemci jsou vítáni.

Doufáme, že našim občanům není lhostejné, jak se daří starat se o sport v našem regionu a najde se někdo, kdo je ochoten se podílet na činnosti naší TJ.

Zájemci se mohou přihlásit na mobil 734 416 402 nebo přímo na schůzi TJ. Všichni zájemci jsou vítáni.

Schůze se koná v sobotu 10.3.2018 v 15,30 hod. v restauraci „Na pile“ v Domašově.