aby v případě plnění kontejnerů na plasty a papír dodržovali důsledně sešlápnutí odpadu a tím zmenšení jeho objemu, aby se do kontejnerů vměstnalo co nejvíce odpadu. Dále je nutné zavírat příslušná víka kontejnerů, aby nedocházelo k rozfoukání odpadu větrem. Při vyvážení objemnějšího papírového odpadu, jako jsou velké krabice, kartony, papírové tubusy - je možno využít kontejneru na papír před MŠ v Domašově. Tento kontejner slouží ke sběru papíru, jehož prodej ve výkupu funguje jako finanční příjem MŠ Domašov. Děkujeme

Svoz odpadních olejů

Na obci byla zřízena popelnice, která slouží ke sběru odpadních jedlých tuků a olejů. Do této popelnice prosím vhazujte poze jedlé tuky a oleje z domácnosti, žádný jiný odpad tam nepatří! Děkujeme za spolupráci.

TJ Domašov-Říčky

Vážení sportovní přátelé!

Předseda TJ Domašov-Říčky z.s. svolává Výroční členskou schůzi s volbami nového výboru TJ a revizní komise.

Tímto se na Vás obrací s možností se přihlásit do naší TJ a v případě zájmu o sportování naší mládeže i dospělých, se přidat k činovníkům a pomoci jim s vedením celé TJ, nebo oddílu kopané. Všichni noví zájemci jsou vítáni.

Doufáme, že našim občanům není lhostejné, jak se daří starat se o sport v našem regionu a najde se někdo, kdo je ochoten se podílet na činnosti naší TJ.

Zájemci se mohou přihlásit na mobil 734 416 402 nebo přímo na schůzi TJ. Všichni zájemci jsou vítáni.

Schůze se koná v sobotu 10.3.2018 v 15,30 hod. v restauraci „Na pile“ v Domašově.