Dětský maškarní karneval

V sobotu 23.2.2019 od 15 hodin. pořádá zastupitelstvo obce Říčky ve spolupráci s hospůdkou  každoroční dětský maškarní karneval. Na programu bude spousta her, dětská diskotéka a mnoho jiné zábavy. Přijďte se s dětmi pobavit !

Plicní ambulance Ivančice

MUDr. Zdeněk Havlíček do odvolání nebude ordinovat. Zastupuje MUDr. Alena Procházková, pouze v pondělí od 14 do 18 hodin. Sestra je přítomna již od 7:30 hodin.

TJ Domašov-Říčky

Vážení sportovní přátelé!

Předseda TJ Domašov-Říčky z.s. svolává Výroční členskou schůzi s volbami nového výboru TJ a revizní komise.

Tímto se na Vás obrací s možností se přihlásit do naší TJ a v případě zájmu o sportování naší mládeže i dospělých, se přidat k činovníkům a pomoci jim s vedením celé TJ, nebo oddílu kopané. Všichni noví zájemci jsou vítáni.

Doufáme, že našim občanům není lhostejné, jak se daří starat se o sport v našem regionu a najde se někdo, kdo je ochoten se podílet na činnosti naší TJ.

Zájemci se mohou přihlásit na mobil 734 416 402 nebo přímo na schůzi TJ. Všichni zájemci jsou vítáni.

Schůze se koná v sobotu 10.3.2018 v 15,30 hod. v restauraci „Na pile“ v Domašově.