Zákaz zalévání ze studny
Městský úřad Rosice, Odbor životního prostředí, vydal Opatření obecné povahy, kterým zakazuje nakládání s podzemními a povrchovými vodami, konkrétně jejich odběr ze studní, vodních toků a nádrží pro účely napouštění soukromých bazénů, mytí automobilů a zavlažování zatravněných ploch. Vyzýváme k maximálnímu hospodárnému užívání vod v chodu domácnosti a provozů výhradně pro nutné úkony v nezbytném množství a k omezení zálivky.

Provoz knihovny

Prázdninové termíny půjčování knih jsou pondělky 16.7. a 13.8.2018 od 16-18 hodin. Případná změna termínu bude včas nahlášena.

Zápis dětí do 1.ročníku

Ředitel ZŠ a MŠ v Domašově oznamuje rodičům, že zápis dětí do 1.ročníku pro školní rok 2018/2019 se uskuteční v budově ZŠ ve čtvrtek dne 19.dubna od 14:00 do 17:00 hodin. K zápisu se dostaví děti narozené v rozmezí od 1.září 2011 do 31.srpna 2012 a dále děti, které měly v loňském roce odklad školní docházky. Rodiče nebo zákonní zástupci přinesou rodný list dítěte a občanský průkaz.