Zákaz zalévání ze studny
Městský úřad Rosice, Odbor životního prostředí, vydal Opatření obecné povahy, kterým zakazuje nakládání s podzemními a povrchovými vodami, konkrétně jejich odběr ze studní, vodních toků a nádrží pro účely napouštění soukromých bazénů, mytí automobilů a zavlažování zatravněných ploch. Vyzýváme k maximálnímu hospodárnému užívání vod v chodu domácnosti a provozů výhradně pro nutné úkony v nezbytném množství a k omezení zálivky.

Provoz knihovny

Prázdninové termíny půjčování knih jsou pondělky 16.7. a 13.8.2018 od 16-18 hodin. Případná změna termínu bude včas nahlášena.

Divadelní představení

Divadelní spolek OSTROŠ Ostrovačice uvádí komedii ze současnosti na motivy hry Larryho Davida "Slíbené Rolexky". 1. představení 3.5.2018 ve 20.00hod a 2. představení 4.5.2018 ve 20.00hod v ostrovačické sokolovně. Vstupné je dobrovolné.