Dětský maškarní karneval

V sobotu 23.2.2019 od 15 hodin. pořádá zastupitelstvo obce Říčky ve spolupráci s hospůdkou  každoroční dětský maškarní karneval. Na programu bude spousta her, dětská diskotéka a mnoho jiné zábavy. Přijďte se s dětmi pobavit !

Plicní ambulance Ivančice

MUDr. Zdeněk Havlíček do odvolání nebude ordinovat. Zastupuje MUDr. Alena Procházková, pouze v pondělí od 14 do 18 hodin. Sestra je přítomna již od 7:30 hodin.

110.výročí založení sboru dobrovolných hasičů

Sbor dobrovolných hasičů z Domašova a Říček Vás zve na oslavy 110. výročí založení sboru. Oslavy se uskuteční v sobotu 23.června od 11 hodin na fotbalovém hřišti v Ŕíčkách, kde bude možné prohlédnout si hasičskou techniku a povzbudit hasiče při soutěži v požárním sportu. Večer se uskuteční zábava na kluzišti v Domašově. Hraje skupina RELAX. Občerstvení na těchto akcích zajištěno. Srdečně zvou hasiči.