Plicní ambulance - oznámení

Plicní ambulance v Ivančicích MUDr. Zdeněk Havlíček - ordinuje od 5.2.2019 v pondělí až pátek od 7:30 do 13:00 hodin.

V pátek někdy jen do 12 hod. - Nutno volat !

Dětský maškarní karneval

V sobotu 23.2.2019 od 15 hodin. pořádá zastupitelstvo obce Říčky ve spolupráci s hospůdkou  každoroční dětský maškarní karneval. Na programu bude spousta her, dětská diskotéka a mnoho jiné zábavy. Přijďte se s dětmi pobavit !

účastí na akci návštěvník souhlasí s pořizováním fotografií a jejich následným zveřejněním

uzavírka v Domašově

OÚ Domašov oznamuje, že z důvodu havárie potrubí splaškové kanalizace v Domašově, ulice Větrov, směr Javůrek bude uzavřena komunikace III/00212 v úseku průtahu obce Domašov pro veškerý provoz ve dnech 25.-27.7.2018. Objížďka není vyznačena, ale může se použít místní ulice Za Humny a nad "posklizňovkou" po upravené polní cestě zpět na silnici III/00212.