Plicní ambulance - oznámení

Plicní ambulance v Ivančicích MUDr. Zdeněk Havlíček - ordinuje od 5.2.2019 v pondělí až pátek od 7:30 do 13:00 hodin.

V pátek někdy jen do 12 hod. - Nutno volat !

Dětský maškarní karneval

V sobotu 23.2.2019 od 15 hodin. pořádá zastupitelstvo obce Říčky ve spolupráci s hospůdkou  každoroční dětský maškarní karneval. Na programu bude spousta her, dětská diskotéka a mnoho jiné zábavy. Přijďte se s dětmi pobavit !

účastí na akci návštěvník souhlasí s pořizováním fotografií a jejich následným zveřejněním

Zákaz zalévání ze studny

Městský úřad Rosice, Odbor životního prostředí, vydal Opatření obecné povahy, kterým zakazuje nakládání s podzemními a povrchovými vodami, konkrétně jejich odběr ze studní, vodních toků a nádrží pro účely napouštění soukromých bazénů, mytí automobilů a zavlažování zatravněných ploch. Vyzýváme k maximálnímu hospodárnému užívání vod v chodu domácnosti a provozů výhradně pro nutné úkony v nezbytném množství a k omezení zálivky.