TJ Domašov Říčky

Vážení sportovní přátelé!

Předseda TJ Domašov-Říčky z.s.se Tímto na Vás obrací s možností se přihlásit do naší TJ a v případě zájmu o sportování naší mládeže i dospělých, se přidat ke sportovcům, nebo k činovníkům a pomoci jim s vedením celé TJ, oddílu kopané, nebo jiné sportovní aktivity.

Byli bychom velice rádi, kdyby se opět podařilo obnovit mládežnické mužstva, počínaje žáky či přípravky a k tomuto potřebujeme Vaši spolupráci zejména po stránce trenérské. Nehledáme profesionální trenéry, ale nadšence např. z řad rodičů, kteří mají chuť se ve svém volném čase věnovat sportovní činnosti a práci s mládeží. TJ Domašov - Říčky  k tomuto nabízí materiální a finanční zabezpečení, spolupráci  a plnou podporu vedení TJ a troufám si říct na vesnický fotbal velice slušné zázemí. Fotbal v naší obci má dlouhou tradici a bylo by smutné, kdyby po více než 60-ti letech zanikl.

Zájemci se mohou přihlásit na mobil 734 416 402,  604 260 400.

Jan Kotačka
předseda TJ

Svoz tříděného odpadu

Tímto žádáme občany, aby plnili žluté kontejnery na plast následujícím způsobem:

plastové láhve vkládat do kontejneru sešlápnuté a jednotlivě.

Co se do kontejneru nevejde, odkládat vedle v pytlích rovněž sešlápnuté.

Dále kontejnery plnit těsně před svážením, které probíhá vždy v liché úterý. Co patří do kontejneru na plast naleznete zde

Tímto předejdeme nepořádku na obci. Děkujeme za spolupráci.