TJ Domašov Říčky

Vážení sportovní přátelé!

Předseda TJ Domašov-Říčky z.s.se Tímto na Vás obrací s možností se přihlásit do naší TJ a v případě zájmu o sportování naší mládeže i dospělých, se přidat ke sportovcům, nebo k činovníkům a pomoci jim s vedením celé TJ, oddílu kopané, nebo jiné sportovní aktivity.

Byli bychom velice rádi, kdyby se opět podařilo obnovit mládežnické mužstva, počínaje žáky či přípravky a k tomuto potřebujeme Vaši spolupráci zejména po stránce trenérské. Nehledáme profesionální trenéry, ale nadšence např. z řad rodičů, kteří mají chuť se ve svém volném čase věnovat sportovní činnosti a práci s mládeží. TJ Domašov - Říčky  k tomuto nabízí materiální a finanční zabezpečení, spolupráci  a plnou podporu vedení TJ a troufám si říct na vesnický fotbal velice slušné zázemí. Fotbal v naší obci má dlouhou tradici a bylo by smutné, kdyby po více než 60-ti letech zanikl.

Zájemci se mohou přihlásit na mobil 734 416 402,  604 260 400.

Jan Kotačka
předseda TJ

zápis do mateřské školy v Domašově

V úterý 14.5.2019 v budově mateřské školy Úvoz 172, Domašov v době od 16:30 do 18:00 hod. proběhne zápis dětí.

K zápisu si vemte s sebou:

-průkaz totožnosti zákon. zástupce

- rodný list dítěte

- popřípadě vyplněnou žádost o přijetí do MŠ