Vážení spoluobčané

Z důvodu šíření coronaviru v naší obci, obracíme se na všechny, abyste nebyli lhostejní vůči spoluobčanům, neshromažďovali se ve větším počtu, dodržovali všechna hygienická a vládní nařízení. Děkujeme.

obecní úřad Říčky

Upozornění

Obecní úřad v Říčkách po dobu mimořádných opatření mění úřední dobu pro veřejnost následovně:

Pondělí:  07,30 - 11,30

Středa:  07,30 - 11,30

Toto opatření platí od pondělí 12.10.2020 do odvolání

Poplatky za psa za svoz odpadu

Poplatky za psa a za svoz komunálního odpadu v roce 2020 se vybírají od 3. 2. 2020.

POPLATEK ZE PSŮ
100 Kč za jednoho psa

150 Kč  za druhého a každého dalšího psa

POPLATEK ZA ODPAD
Poplatek ve výši 500 Kč platí:
- každá fyzická osoba přihlášená v obci
- fyzická osoba, která má ve vlastnictví stavbu určenou k individuální rekreaci, byt nebo rodinný dům, ve kterých není hlášena žádná fyzická osoba
Od placení poplatku jsou osvobozeny:
- třetí a další dítě mladší 15 let v rodině

- děti narozené v aktuální kalendářním roce

- osoby, které jsou přihlášeny k trvalému pobytu na úřední adrese

SPLATNOST POPLATKŮ
Poplatky ze psů i za odpad jsou splatné jednorázově a to nejpozději do 30. 4. příslušného kalendářního roku.

ZPŮSOBY PLACENÍ POPLATKŮ
Poplatky můžete zaplatit:
- na pokladně obecního úřadu v hotovosti

- bezhotovostní platbou na účet č. 28927641/0100 pod V.S. 1340 + Vaše číslo popisné u komunálního odpadu a V.S. 1341 + vaše číslo popisné u poplatku ze psů.