TJ Domašov Říčky

Vážení sportovní přátelé!

Předseda TJ Domašov-Říčky z.s.se Tímto na Vás obrací s možností se přihlásit do naší TJ a v případě zájmu o sportování naší mládeže i dospělých, se přidat ke sportovcům, nebo k činovníkům a pomoci jim s vedením celé TJ, oddílu kopané, nebo jiné sportovní aktivity.

Byli bychom velice rádi, kdyby se opět podařilo obnovit mládežnické mužstva, počínaje žáky či přípravky a k tomuto potřebujeme Vaši spolupráci zejména po stránce trenérské. Nehledáme profesionální trenéry, ale nadšence např. z řad rodičů, kteří mají chuť se ve svém volném čase věnovat sportovní činnosti a práci s mládeží. TJ Domašov - Říčky  k tomuto nabízí materiální a finanční zabezpečení, spolupráci  a plnou podporu vedení TJ a troufám si říct na vesnický fotbal velice slušné zázemí. Fotbal v naší obci má dlouhou tradici a bylo by smutné, kdyby po více než 60-ti letech zanikl.

Zájemci se mohou přihlásit na mobil 734 416 402,  604 260 400.

Jan Kotačka
předseda TJ

Poplatky za psa za svoz odpadu

Poplatky za psa a za svoz komunálního odpadu v roce 2020 se vybírají od 3. 2. 2020.

POPLATEK ZE PSŮ
100 Kč za jednoho psa

150 Kč  za druhého a každého dalšího psa

POPLATEK ZA ODPAD
Poplatek ve výši 500 Kč platí:
- každá fyzická osoba přihlášená v obci
- fyzická osoba, která má ve vlastnictví stavbu určenou k individuální rekreaci, byt nebo rodinný dům, ve kterých není hlášena žádná fyzická osoba
Od placení poplatku jsou osvobozeny:
- třetí a další dítě mladší 15 let v rodině

- děti narozené v aktuální kalendářním roce

- osoby, které jsou přihlášeny k trvalému pobytu na úřední adrese

SPLATNOST POPLATKŮ
Poplatky ze psů i za odpad jsou splatné jednorázově a to nejpozději do 30. 4. příslušného kalendářního roku.

ZPŮSOBY PLACENÍ POPLATKŮ
Poplatky můžete zaplatit:
- na pokladně obecního úřadu v hotovosti

- bezhotovostní platbou na účet č. 28927641/0100 pod V.S. 1340 + Vaše číslo popisné u komunálního odpadu a V.S. 1341 + vaše číslo popisné u poplatku ze psů.