Odstávka pitné vody

DSO Domašovsko oznamuje odběratelům pitné vody

v Domašově a v Říčkách,

že z důvodu nutných prací na hlavním vodovodním řadu,

bude přerušena dodávka pitné vody

v pondělí 13. července 2020 od 7,00 hodin.

Ukončení prací bude oznámeno.

Po obnovení dodávky může dojít k částečnému zakalení vody.

Děkujeme za pochopení.

10.7.2020  Pitrocha Tomáš

Upozornění pro občany

• Žádáme občany, kteří doposud neuhradili poplatek za komunální odpad a poplatek za psa, ať

tak učiní do 30. 6. 2020. V opačném případě jsme nuceni poplatek vymáhat podle Obecně

závazné vyhlášky. Občané, kteří poplatek uhradili, si prosím zkontrolují, zda platí za všechny

občany, kteří jsou přihlášení k trvalému pobytu na čísle popisném.

• Držitele psů upozorňujeme, pokud byl pes utracen a z toho důvodu neplatí poplatek, musí tuto

skutečnost nahlásit na obecní úřad.

• Poplatky prosím plaťte převodem na účet – číslo účtu: 28927641/0100, var. symbol pro

poplatek za kom. odpad je 1340XX – místo xx doplňte číslo popisné, var. symbol pro poplatek

za psa: 1341XX.

• Poplatek za komunální odpad je 500/osoba/rok.

• Poplatek za nemovitost – tento poplatek hradí osoby, kteří mají v obci nemovitost a nejsou zde

trvale hlášeni k pobytu – 500,-/ rok.

• Poplatek za psa: 100,- za jednoho psa, za každého dalšího 150,-.

• Kdo nemá internetové bankovnictví, poplatky hraďte přímo na obecním úřadě v dopoledních

hodinách.

• Restaurace Kobero přijme pomocnou sílu do kuchyně. Nástup možný ihned.

Kontakt: Lubomír Kokojan, tel. 731552024

• Obecní úřad v Domašově hledá brigádníka na poštu Partner v Domašově na záskok za

dovolenou, v srpnu, cca 3 týdny. Požadavek je věk min. 18 let a kladný vztah k práci.

Dlouhodobější spolupráce vítána. Bližší informace přímo na poště nebo tel. 734853505.

TJ Domašov Říčky

Vážení sportovní přátelé!

Předseda TJ Domašov-Říčky z.s.se Tímto na Vás obrací s možností se přihlásit do naší TJ a v případě zájmu o sportování naší mládeže i dospělých, se přidat ke sportovcům, nebo k činovníkům a pomoci jim s vedením celé TJ, oddílu kopané, nebo jiné sportovní aktivity.

Byli bychom velice rádi, kdyby se opět podařilo obnovit mládežnické mužstva, počínaje žáky či přípravky a k tomuto potřebujeme Vaši spolupráci zejména po stránce trenérské. Nehledáme profesionální trenéry, ale nadšence např. z řad rodičů, kteří mají chuť se ve svém volném čase věnovat sportovní činnosti a práci s mládeží. TJ Domašov - Říčky  k tomuto nabízí materiální a finanční zabezpečení, spolupráci  a plnou podporu vedení TJ a troufám si říct na vesnický fotbal velice slušné zázemí. Fotbal v naší obci má dlouhou tradici a bylo by smutné, kdyby po více než 60-ti letech zanikl.

Zájemci se mohou přihlásit na mobil 734 416 402,  604 260 400.

Jan Kotačka
předseda TJ

Poplatky za psa za svoz odpadu

Poplatky za psa a za svoz komunálního odpadu v roce 2020 se vybírají od 3. 2. 2020.

POPLATEK ZE PSŮ
100 Kč za jednoho psa

150 Kč  za druhého a každého dalšího psa

POPLATEK ZA ODPAD
Poplatek ve výši 500 Kč platí:
- každá fyzická osoba přihlášená v obci
- fyzická osoba, která má ve vlastnictví stavbu určenou k individuální rekreaci, byt nebo rodinný dům, ve kterých není hlášena žádná fyzická osoba
Od placení poplatku jsou osvobozeny:
- třetí a další dítě mladší 15 let v rodině

- děti narozené v aktuální kalendářním roce

- osoby, které jsou přihlášeny k trvalému pobytu na úřední adrese

SPLATNOST POPLATKŮ
Poplatky ze psů i za odpad jsou splatné jednorázově a to nejpozději do 30. 4. příslušného kalendářního roku.

ZPŮSOBY PLACENÍ POPLATKŮ
Poplatky můžete zaplatit:
- na pokladně obecního úřadu v hotovosti

- bezhotovostní platbou na účet č. 28927641/0100 pod V.S. 1340 + Vaše číslo popisné u komunálního odpadu a V.S. 1341 + vaše číslo popisné u poplatku ze psů.