Upozornění

Obecní úřad v Říčkách po dobu mimořádných opatření mění úřední dobu pro veřejnost následovně:

Pondělí:  07,30 - 11,30

17,00 - 18,00

Středa:  07,30 - 11,30

17,00 - 18,00

Toto opatření platí od pondělí 12.10.2020 do odvolání

UPOZORNĚNÍ

V pátek 30. 10. 2020 bude do naší obce před obecní úřad přistaven velkoobjemový kontejner.

Kontejner se bude odvážet v pondělí 2. 11. 2020.
Použité pneumatiky nepatří do velkoobjemového kontejneru!

Kam s použitými pneumatikami?
Sběrná místa v okolí:

Auto Trnka, s.r.o.
Litostrov 2

B.C.S., s.r.o.
Kpt. Jaroše 249
Velká Bíteš

AUTOFIALA, s.r.o.
Nám. Osvobození 379
Říčany

Roman Vlček
Rosická 386
Tetčice

TJ Domašov Říčky

Vážení sportovní přátelé!

Předseda TJ Domašov-Říčky z.s.se Tímto na Vás obrací s možností se přihlásit do naší TJ a v případě zájmu o sportování naší mládeže i dospělých, se přidat ke sportovcům, nebo k činovníkům a pomoci jim s vedením celé TJ, oddílu kopané, nebo jiné sportovní aktivity.

Byli bychom velice rádi, kdyby se opět podařilo obnovit mládežnické mužstva, počínaje žáky či přípravky a k tomuto potřebujeme Vaši spolupráci zejména po stránce trenérské. Nehledáme profesionální trenéry, ale nadšence např. z řad rodičů, kteří mají chuť se ve svém volném čase věnovat sportovní činnosti a práci s mládeží. TJ Domašov - Říčky  k tomuto nabízí materiální a finanční zabezpečení, spolupráci  a plnou podporu vedení TJ a troufám si říct na vesnický fotbal velice slušné zázemí. Fotbal v naší obci má dlouhou tradici a bylo by smutné, kdyby po více než 60-ti letech zanikl.

Zájemci se mohou přihlásit na mobil 734 416 402,  604 260 400.

Jan Kotačka
předseda TJ