UPOZORNĚNÍ

Vybírají se poplatky za svoz komunálního odpadu a poplatky ze psů v roce 2021
POPLATEK ZA KOMUNÁLNÍ ODPAD
Poplatek ve výši 500 Kč platí:
- každá fyzická osoba přihlášená k trvalému pobytu v obci
- fyzická osoba, která má ve vlastnictví stavbu určenou k individuální rekreaci, byt nebo rodinný dům, ve kterých není hlášena žádná fyzická osoba
Od placení poplatku jsou osvobozeny:
- třetí a další dítě mladší 15 let v rodině
- děti narozené v aktuálním kalendářním roce
- osoby, které jsou přihlášeny k trvalému pobytu na úřední adrese
POPLATEK ZE PSŮ
- 100 Kč za jednoho psa
- 150 Kč  za druhého a každého dalšího psa
SPLATNOST POPLATKŮ
Poplatky ze psů i za komunální odpad jsou splatné jednorázově a to
nejpozději do 30. 4. příslušného kalendářního roku.

ZPŮSOBY PLACENÍ POPLATKŮ
Poplatky plaťte
- bezhotovostní platbou na účet obce č účtu. 28927641/0100 pod V.S. 1340 + Vaše číslo popisné u komunálního odpadu a V.S. 1341 + vaše číslo popisné u poplatku ze psů
- kdo nemá internetové bankovnictví, tak na pokladně obecního úřadu v hotovosti v úřední dny pondělí od 7,30 – 12,00 hod, a ve středu od 7,30 – 17,00 hod.

Vážení spoluobčané

Z důvodu šíření coronaviru v naší obci, obracíme se na všechny, abyste nebyli lhostejní vůči spoluobčanům, neshromažďovali se ve větším počtu, dodržovali všechna hygienická a vládní nařízení. Děkujeme.

obecní úřad Říčky

Upozornění pro občany

DSO Domašovsko oznamuje, že bude během zítřka tj. středy 9. 9., omezena dodávka pitné vody z důvodu plánovaných prací na vodovodním řadu v Domašově. Oprava bude trvat zhruba od 8 hod. do 12 hod. Po opravě poteče zakalená voda. Za vzniklé komplikace se omlouváme.