Svoz tříděného odpadu

Tímto žádáme občany, aby plnili žluté kontejnery na plast následujícím způsobem:

plastové láhve vkládat do kontejneru sešlápnuté a jednotlivě.

Co se do kontejneru nevejde, odkládat vedle v pytlích rovněž sešlápnuté.

Dále kontejnery plnit těsně před svážením, které probíhá vždy v liché úterý. Co patří do kontejneru na plast naleznete zde

Tímto předejdeme nepořádku na obci. Děkujeme za spolupráci.

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ

Z důvodů plánovaných prací na zařízení distribuční soustavy – rekonstrukcí, oprav, údržbových a revizních prací – bude přerušena dodávka elektrické energie dne 17. 4. 2019 v době od 7,30-15,00 hod. v celé obci Říčky.

Upozornění pro občany

Poplatky za komunální odpad a poplatky ze psů se vybírají do 30. dubna 2019.

Poplatek za odpad se platí ve výši 500,- Kč  na osobu

Poplatek ze psa je 100,- za prvního a za každého dalšího 150,- Kč.

Uhradit poplatky lze na pokladně obecního úřadu nebo převodem na účet obce, číslo účtu: 28927641/0100

Komunální odpad : var.symbol 1340xx/ místo xx doplníte číslo vašeho domu

Poplatek ze psů : var. symbol 1341xx/ místo xx doplníte číslo vašeho domu

Pozvánka na hody

MO KDU-ČSL Domašov a Rudka vás srdečně zvou na Svatovavřinecké hody dne 6.8.2011. Celý den bohatý program. Od 18.30 hodová zábava na hřišti v Rudce. Vstupné na zábavu je 60,-Kč, hrají Galáni se skupinou Tata a boy.Bohatá tombola.