aby v případě plnění kontejnerů na plasty a papír dodržovali důsledně sešlápnutí odpadu a tím zmenšení jeho objemu, aby se do kontejnerů vměstnalo co nejvíce odpadu. Dále je nutné zavírat příslušná víka kontejnerů, aby nedocházelo k rozfoukání odpadu větrem. Při vyvážení objemnějšího papírového odpadu, jako jsou velké krabice, kartony, papírové tubusy - je možno využít kontejneru na papír před MŠ v Domašově. Tento kontejner slouží ke sběru papíru, jehož prodej ve výkupu funguje jako finanční příjem MŠ Domašov. Děkujeme

Svoz odpadních olejů

Na obci byla zřízena popelnice, která slouží ke sběru odpadních jedlých tuků a olejů. Do této popelnice prosím vhazujte poze jedlé tuky a oleje z domácnosti, žádný jiný odpad tam nepatří! Děkujeme za spolupráci.

Výstavba kanalizace v obci Říčky

Informujeme občany, že již byla zahájena výstavba kanalizace v obci Říčky. Podle původního harmonogramu měly být práce zahájeny až v měsíci září, ale z důvodu možnosti znovuosetí pole bylo nutné harmonogram upravit. V současné době se provádí práce na stoce "B" ( trasa od ČOV k lesu - Jurovi). Další etapa výstavby bude pokračovat na stoce "A" ( od ČOV k tenisovému kurtu). O dalším průběhu výstavby kanalizace v naší obci  Vás budeme průběžně informovat.