Mikulášská nadílka

Zastupitelstvo obce Říčky zve občany na mikulášskou nadílku pořádanou dne 5.12. od 17:00 hodin v místní hospůdce.

aby v případě plnění kontejnerů na plasty a papír dodržovali důsledně sešlápnutí odpadu a tím zmenšení jeho objemu, aby se do kontejnerů vměstnalo co nejvíce odpadu. Dále je nutné zavírat příslušná víka kontejnerů, aby nedocházelo k rozfoukání odpadu větrem. Při vyvážení objemnějšího papírového odpadu, jako jsou velké krabice, kartony, papírové tubusy - je možno využít kontejneru na papír před MŠ v Domašově. Tento kontejner slouží ke sběru papíru, jehož prodej ve výkupu funguje jako finanční příjem MŠ Domašov. Děkujeme

Svoz odpadních olejů

Na obci byla zřízena popelnice, která slouží ke sběru odpadních jedlých tuků a olejů. Do této popelnice prosím vhazujte poze jedlé tuky a oleje z domácnosti, žádný jiný odpad tam nepatří! Děkujeme za spolupráci.

výlet ZOO Lešná

V neděli 2.10.2011 pořádá SDH Javůrek výlet do ZOO lešná. Doprava autobusem pro všechny účastníky je zdarma. Děti do 15let vstupenky do zoo hradit nebudou, pouze dospělí 120Kč a a důchodci 100Kč si vstup do ZOO Lešná zaplatí na místě. Odjezd z Javůrku od autobusové zastávky je v 8.00hod. se zastávkami v Domašově a na Říčkách. Předpokládaný návrat je do 17.00hod. Zveme všechny na tuto zajímavou exkurzi do světa cizokrajných zvířat. Přihlásit se můžete do pátku 30.9.2011 na tel. č. 604 559 849  nebo 724 855 711. Zbývá obsadit ještě 25 míst.