Posezení s občany

Zastupitelstvo obce Říčky zve všechny občany na tradiční posezení spojené s grilováním, se zábavou a hrami pro děti. Akce začíná v sobotu 31.8.2019 od 15 hod. v areálu hřiště na Říčkách. Hudba a občerstvení je zajištěno.

- Během setkání budou pořizovány fotografie -

Záměr o pronájmu pozemku

Obec Říčky oznamuje zveřejnění záměru o pronájmu pozemku na parcele č. 578/88 k.ú. O podmínkách pronájmu se mohou zájemci informovat v úředních hodinách na obecním úřadě.

Soutěžní výstava

ZO ČSCH Říčany u Brna srdečně zve na "Soutěžní výstavba králiků, drůbeže a holubů", která se koná dne 15-16.10.2011 v Ostrovačicích - areál Sokolovny. Otevírací doba pro veřejnost: sobota 13-17 hodin, neděle 9-16 hodin. Doprovodný program: sobota 15.10.2011 - ukázka originál shetland pony, ovcí, koz a dalších zvířat. Zvěřinové občerstvení a bohatá tombola zajištěna. Katalog: 25,-Kč, Vstupné: 25,-Kč.