Aktuálně v obci

Dovolená MUDr. Blechová
Praktická lékařka pro děti a dorost MUDr. Marie Blechová oznamuje, že z důvodu dovolené nebude ordinovat v týdnu od 21.8.-25.8.2017. Zastupovat bude MUDr. Emma Špačková v dětské ordinaci v Zastávce u Brna denně od 7.30 do 11.00hod.
 
Omezení spotřeby vody

Žádáme Vás o omezení spotřeby vody pro domácnost na potřebné minimum a vyhlašujeme přísný zákaz zalévání zahrad, mytí aut, doplňování nebo výměnu vody v bazénech a další velké odběry vody. Pokud se situace i po tomto opatření nezlepší, dojde k uzavírání vody pro domácnosti. Omezení platí do odvolání. Předseda DSO Domašovsko Tomáš Pitrocha.

 

Archiv aktualit

Akce "Žabky"

Vážení sousedi, po roce se na Vás obracím s prosbou o pomoc při stavbě zábran na tahu přes silnici k Domašovu.Stejně jako minulý rok by bylo zapotřebí umístit odchytové nádoby podél místní cyklostezky, práce spočívají v prohrnutí hrany pod obrubníkem, zakopání přichystaných kyblíků a umístění naváděcí fólie.

Jako termín navrhuji čtvrteční dopoledně, když nepjde v obci proud. Pokud by se ukázalo, že zaprší ve středu večer, bylo by potřeba operativně něco udělat o den dříve. Dejte prosím vědět, který den v týdnu a  jaký čas by vám lépe vyhovoval. S sebou si vezměte lopatku nebo rýč a sekerku na výrobu kolíků. Děkuji. Ivo Hertl, mob. 604 328 834.

Sběr nebezpečného odpadu

Sběr nebezpečného odpadu bude 23.3.2017 před Obecním úřadem Říčky od 17:05 do 17:25 hodin.

Obecní knihovna

Upozorňujeme na změnu provozu knihovny tento týden, místo v pátek bude otevřena ve čtvrtek od 16 - 18 hodin.

Přerušení dodávky elektrické energie

Z důvodu plánovaných prací na zařízení distribuční soustavy a revizních prací bude přerušena dodávka elektrické energie dne 16.3.2017 od 9:15 do 11:15 v části obce napojené z trafostanice "Říčky OBEC" a od 11:15 do 13:15 v části obce napojené z trafostanice "Říčky Říčanská". 

Očkování psů

Povinné očkování psů proti vzteklině bude v Říčkách u Obecního úřadu v sobotu 11.3.2017 od 9:00 do 10:00 hodin.

Více článků...