Aktuálně v obci

Tříkrálová sbírka 2020

Oblastní charita v Rajhradě upřímně děkuje všem dárcům Tříkrálové sbírky, kteří přispěli na pomoc pacientům rajhradského hospice. Poděkování patří i koledníkům sbírky. Všem vám velmi děkujeme. 

 
Žádáme občany

aby v případě plnění kontejnerů na plasty a papír dodržovali důsledně sešlápnutí odpadu a tím zmenšení jeho objemu, aby se do kontejnerů vměstnalo co nejvíce odpadu. Dále je nutné zavírat příslušná víka kontejnerů, aby nedocházelo k rozfoukání odpadu větrem. Při vyvážení objemnějšího papírového odpadu, jako jsou velké krabice, kartony, papírové tubusy - je možno využít kontejneru na papír před MŠ v Domašově. Tento kontejner slouží ke sběru papíru, jehož prodej ve výkupu funguje jako finanční příjem MŠ Domašov. Děkujeme

 
Svoz odpadních olejů

Na obci byla zřízena popelnice, která slouží ke sběru odpadních jedlých tuků a olejů. Do této popelnice prosím vhazujte poze jedlé tuky a oleje z domácnosti, žádný jiný odpad tam nepatří! Děkujeme za spolupráci.

 

Archiv aktualit

povinné očkování psů

Povinné očkování psů, případně koček, proti vzteklině bude v sobotu 17.3.2012 v době od 9,30 - 10,00hod. u obecního úřadu v Říčkách.

vepřové hody

Azuro 168 Lesní Hluboké pořádá dne 18.3.2012 od 10.hod.Hlubocké josefské vepřové hody. Proběhne kompletní ukázka tradiční domácí zabíjačky. Občerstvení zajištěno, kryté posezení, k poslechu lidovky z heligonky.

Revize komínů

Oznamujeme občanům, že dne 9-10.3.2012 bude v naší obci provádět kontrolu a revizi komínů pan Soudek. Kdo z občanů má o tuto službu zájem, může se přihlásit na obci do 8.3.2012, cena revize je 300Kč.

Dětský maškarní ples

Obecní úřad Říčky pořádá 25.2.2012 v 15.00hod. dětský maškarní bál pro nejmenší v obecní hospodě. Oblékněte masku, zazpíváme si karaoke, zatančíme si, zasoutěžíme a třeba bude i legrace. Srdečně zve zastupitelstvo obce. 

ostatková zábava

Hasiči Domašov-Říčky pořádají dne 18.2.2012 ve 20.00hod v pohostinství p. Milana Němce maškarní ples. K tanci a poslechu hraje p. Kratochvíl. Bohatá tombola, vstupné 60,-Kč, masky vstup zdarma. Srdečně zvou pořadatelé.

Více článků...