Aktuálně v obci

Tříkrálová sbírka 2020

Oblastní charita v Rajhradě upřímně děkuje všem dárcům Tříkrálové sbírky, kteří přispěli na pomoc pacientům rajhradského hospice. Poděkování patří i koledníkům sbírky. Všem vám velmi děkujeme. 

 
Žádáme občany

aby v případě plnění kontejnerů na plasty a papír dodržovali důsledně sešlápnutí odpadu a tím zmenšení jeho objemu, aby se do kontejnerů vměstnalo co nejvíce odpadu. Dále je nutné zavírat příslušná víka kontejnerů, aby nedocházelo k rozfoukání odpadu větrem. Při vyvážení objemnějšího papírového odpadu, jako jsou velké krabice, kartony, papírové tubusy - je možno využít kontejneru na papír před MŠ v Domašově. Tento kontejner slouží ke sběru papíru, jehož prodej ve výkupu funguje jako finanční příjem MŠ Domašov. Děkujeme

 
Svoz odpadních olejů

Na obci byla zřízena popelnice, která slouží ke sběru odpadních jedlých tuků a olejů. Do této popelnice prosím vhazujte poze jedlé tuky a oleje z domácnosti, žádný jiný odpad tam nepatří! Děkujeme za spolupráci.

 

Archiv aktualit

Autoškola Liška

Autoškola Liška Velká Bíteš pořádá kurz k získání řidičckého oprávnění na motocykl, osobní automobil, nákladní automobil, autobus a traktor. Zahájení se koná v pátek 27.1.2012 v 16:00 hodin v Domašově u Obecního úřadu.

zápis do 1.ročníku ZŠ

Ředitel ZŠ a MŠ v Domašově oznamuje rodičům, že zápis dětí do 1.ročníku pro školní rok 2012/2013 se uskuteční v budově ZŠ ve středu dne 1.2.2012 od 14.00 do 17.00hodin. K zápisu se dostaví děti narozené v rozmezí od 1.9.2005 do 31.8.2006 a také děti, které měly odklad povinné školní docházky v loňském roce. Rodiče nebo zákonní zástupci si přinesou rodný list dítěte a občanský průkaz.

pozvání na besedu

Obec Říčany Vás dne 8.2.2012 v 15.00hod. zve do Obřadní síně na besedu s ředitelkou Okresního archivu v Rajhradě PhDr. Kašubovou.Pokud má někdo z občanů zájem o tuto besedu, je potřeba potvrdit účast na Obci Říčany nebo na e-mail: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript .

Výnos z Tříkrálové sbírky

Děkujeme občanům za finanční příspěvek na Tříkrálovou sbírku, který za naší obec činil 10 158,-Kč. Na výsledek z ostatních obcí je možné se podívat na úřední desce obce Říčky.

Odečty elektroměrů

Energetická společnost E-ON s.r.o. oznamuje,že se budou v pondělí dne 9.1.2012 v čase od 9 - 16.30 hodin provádět odečty elektroměrů.

Více článků...