Aktuálně v obci

Mikulášská nadílka

Zastupitelstvo obce Říčky zve občany na mikulášskou nadílku pořádanou dne 5.12. od 17:00 hodin v místní hospůdce.

 
Žádáme občany

aby v případě plnění kontejnerů na plasty a papír dodržovali důsledně sešlápnutí odpadu a tím zmenšení jeho objemu, aby se do kontejnerů vměstnalo co nejvíce odpadu. Dále je nutné zavírat příslušná víka kontejnerů, aby nedocházelo k rozfoukání odpadu větrem. Při vyvážení objemnějšího papírového odpadu, jako jsou velké krabice, kartony, papírové tubusy - je možno využít kontejneru na papír před MŠ v Domašově. Tento kontejner slouží ke sběru papíru, jehož prodej ve výkupu funguje jako finanční příjem MŠ Domašov. Děkujeme

 
Svoz odpadních olejů

Na obci byla zřízena popelnice, která slouží ke sběru odpadních jedlých tuků a olejů. Do této popelnice prosím vhazujte poze jedlé tuky a oleje z domácnosti, žádný jiný odpad tam nepatří! Děkujeme za spolupráci.

 

Archiv aktualit

Odečty vodoměrů

Ve středu 21.12.2011 bude pan Hlouch v naší obci provádět odečty vodoměrů. Kdo nebude doma, ať opsané stavy nechá na viditelném místě nebo u vodoměrů.

Provoz MÚ Rosice

Městský úřad Rosice bude dne 23.,29. a 30.12.2011 pro věřejnost uzavřen. Posledním úředním dnem letošního roku, kdy občané mohou využít služeb úřadu, tak bude středa 28.12.2011.

Provoz knihovny

Upozorňujeme občany, že v tomto roce bude knihovna otevřena naposledy v pátek 16.12.2011.

Prodej kaprů

Soukromý prodejce pan Hrabal oznamuje občanům, že bude prodávat v naší obci ve čtvrtek 15.12. od 12.00hod. před OÚ  Říčky živé ryby. Ceny prodávaných ryb: kapr I. tř. 78,-kč/kg, výběr 88,-Kč /kg, pstruh 130,-Kčúkg. Na požádání ryby zabije i vykuchá zdarma. Prodejce se zdrží dle zájmu občanů.

Turnaj ve stolním tenise

Dne 17.12.2011 se bude konat 9.tradiční vánoční turnaj ve stolním tenise v restauraci na Ŕíčkách. Zápisné 50 Kč uhradit do 16.12.2011 v restauraci. Oběd pro účastníky turnaje bude zajištěn, srdečně Vás zve pořadatel akce pan Rudolf Major. Eventuelní sponzoři ozvěte se!

Více článků...