Aktuálně v obci

Upozornění občanům

Dobrovolný svazek obcí Domašovsko jako propvozovatel vodovodů, vyhlašuje maximální úsporná opatření ve spotřebě vody. Proto Vás žádáme o omezení spotřeby vody pro domácnost na potřebné minimum a vyhlašujeme: přísný zákaz zalévání zahrad, mytí aut, doplňování nebo výměnu vody v bazénech a další velké odběry vody. Pokud se situace ani po tomto opatření nezlepší, dojde k uzavírání vody pro domácnosti. Omezení platí do odvolání. Děkujeme za pochopení. Tomáš Pitrocha předseda DSO Domašovsko.

Archiv aktualit

Bioodpad

Upozornění pro uživatele biokontjneru: Na skládku vedle kontejneru se dávají pouze větve, ale ne desky, prkna a podobné věci. Do kontejneru patří drobné bioodpady - což je vyvěšeno přímo na kontejneru. 

Sběr železného odpadu

p>Od pátku 31.3.2017-3.4.2017 bude do naší obce přistaven kontejner na železný šrot za restaurací na hřišti. Sběr po obci proběhne v sobotu dne 1.4.2017 od 10-11hod. Prosíme občany, aby železný šrot nachystali včas před dům.

Drůbežárna Prace

Drůbežárna Práce bude ve středu 22.3.2017 v 9.15hod. prodávat: kuřice všech barev -170Kč/ks roční slepice - 80Kč/ks krmivo pro drůbež a králíky + vitamínové prostředky.

Akce "Žabky"

Vážení sousedi, po roce se na Vás obracím s prosbou o pomoc při stavbě zábran na tahu přes silnici k Domašovu.Stejně jako minulý rok by bylo zapotřebí umístit odchytové nádoby podél místní cyklostezky, práce spočívají v prohrnutí hrany pod obrubníkem, zakopání přichystaných kyblíků a umístění naváděcí fólie.

Jako termín navrhuji čtvrteční dopoledně, když nepjde v obci proud. Pokud by se ukázalo, že zaprší ve středu večer, bylo by potřeba operativně něco udělat o den dříve. Dejte prosím vědět, který den v týdnu a  jaký čas by vám lépe vyhovoval. S sebou si vezměte lopatku nebo rýč a sekerku na výrobu kolíků. Děkuji. Ivo Hertl, mob. 604 328 834.

Sběr nebezpečného odpadu

Sběr nebezpečného odpadu bude 23.3.2017 před Obecním úřadem Říčky od 17:05 do 17:25 hodin.

Více článků...